3 גאדג'טים למטבח ויראלי TikTok שימושיים להפליא

3 גאדג'טים למטבח ויראלי TikTok שימושיים להפליא

הצוות שלנו מחויב למצוא ולספר לך יותר על המוצרים והמבצעים שאנו אוהבים. אם גם אתה אוהב אותם ומחליט לרכוש דרך הקישורים למטה, ייתכן שנקבל עמלה. המחיר והזמינות כפופים לשינויים.

צפו ב-Getgrassroots Live: Kitchen Gadgets בכל יום שלישי ב-17:00. EST/ 14:00 PST. התוכנית, בהנחיית עורך הבישול הבכיר של Getgrassroots אלי קונלי , צולל אל הגאדג'טים החדשים ביותר למטבח וטרנדים של אוכל עבור שפים ואוכלי אוכל בבית כאחד.

TikTok הוא לא רק לריקודים, חיות מחמד חמודות ותעלולים מצחיקים. רב משתמשים משתפים מתכונים , מצא אוכל טעים וגאדג'טים למטבח שהם לא יכולים לחיות בלעדיהם. ורבים מאותם גאדג'טים למטבח ניתן למצוא באמזון.בפרק זה של Getgrassroots Live: מטבח גאדג'טים , אני משתף את שלושת הכלים האהובים עלי ביותר שהפכו לוויראליים באפליקציה. והכי חשוב, כולם פחות מ-25 דולר, והם למעשה שימושיים.

אתה יכול ללכת ל-TikTok ולחפש #AmazonFinds כדי לגלות כל מיני גאדג'טים למטבח ייחודיים, או שאתה יכול לצפות בפרק ולחנות מהקישורים ממש כאן.

אחד. מנקה מיקרוגל כועס מאמא , 11.99 דולר

קרדיט: אמזון

קנה עכשיו

ה מנקה מיקרוגל של אמא כועסת ינקה בצורה בטוחה ומצחיקה את המיקרוגל שלך. ואם מעולם לא ניקית את המיקרוגל שלך או אפילו חשבת על זה, קח את זה כסימן שלך לעשות זאת.

מלאו את תבנית המאמא הזועמת הזו במים טריים וחממו אותה במיקרוגל למשך שבע דקות לפחות. המים יתחילו לרתוח, ואדים ישתחררו מראשה של אמא. בתורו, האדים ישחררו כל שומן, לכלוך וחתיכות מזון דבוקות, כך שתוכלו להשתמש במגבת נייר או סמרטוט כלים כדי לנגב בקלות את המשטחים. זה הרבה יותר טוב מאשר לרסס את פנים המיקרוגל שלך עם חומר ניקוי ביתי מלא בכימיקלים. ( ראה את זה ב-TikTok .)

שתיים. Supras Over The Sink Roll-Up מתלה כלים , 23.98 דולר

קרדיט: אמזון

קנה עכשיו

אם יש לך מטבח קטן או סתם רוצה לחסוך במקום, זה מתלה קומפקטי לייבוש כלים בשבילך. גלגל אותו על הכיור שלך כדי שהכלים שלך יוכלו לטפטף יבש, וגלגל אותו בחזרה כאשר אתה לא משתמש בו. מתלה הפלדה העטוף בסיליקון חזק מספיק כדי להחזיק אפילו את הסירים והמחבתות הכבדים ביותר שלך. ( ראה את זה ב-TikTok .)

3. מטבח Gizmo Snap N Strain מסננת , $15.99

קרדיט: אמזון

קנה עכשיו

זֶה מסננת חוסכת מקום נצמד על סירים ומחבתות בכל גודל כך שתוכל לסנן פסטה, לנקז שומן מבשר בקר טחון ועוד מבלי להוציא את האוכל שלך מהסיר. מסננת הסיליקון נטולת BPA בטיחותית בחום, כך שתוכל אפילו לבשל כשהיא מוצמדת. כשתסיים, לזרוק אותו למדיח הכלים לניקוי קל. ( ראה את זה ב-TikTok .)

אם אהבתם את הפרק הזה, בדוק את הכלים הזה על שלושה לחיתוך, הגשה ואחסון אבוקדו .