אמזון מוכרת בתים זעירים לחצר האחורית שלך, והם נמכרים במהירות

אמזון מוכרת בתים זעירים לחצר האחורית שלך, והם נמכרים במהירות

הצוות שלנו מחויב למצוא ולספר לך יותר על המוצרים והמבצעים שאנו אוהבים. אם גם אתה אוהב אותם ומחליט לרכוש דרך הקישורים למטה, ייתכן שנקבל עמלה. המחיר והזמינות כפופים לשינויים.

כשיורדים לחור ארנב של אמזון, אתה יכול למצוא כמעט כל דבר. יש שם כמה דברים מוזרים, כמו כרית הפאייטים הזו של ניקולס קייג' ו חזיית היין הזו . אבל עמוק בתוך קטגוריית הפטיו והחוץ, תמצא עיקרית אחת (בסדר, עָצוּם ) פריט שכנראה לא ידעתם על קיומו באמזון: בתים זעירים.

אם אינך יכול לקבל מספיק מתוכניות הטלוויזיה העוסקות כולן במחיית בית זעיר, אתה יכול למעשה להגשים את חלומות הבית הזעירים שלך על ידי רכישת אחת מאמזון. עם זאת יש אזהרה אחת - הבתים הקטנטנים מגיעים כערכה שאחר כך אתה צריך לבנות את עצמך. אבל אם חיפשתם את פרויקט ה-DIY הבא שלכם בחצר האחורית, מצאנו אותו.אמנם הייתם מצפים שבתים זעירים יהיו רכישת בילוי, סטודיו Solvalla של 172 רגל מרובע של Allwood הפך לפופולרי כל כך לאחר שלקוחות מצאו אותו באתר במאי 2019 שהוא אזל תוך פחות משבוע. (וזה רק לאחרונה אזל שוב ביוני 2020.)

עכשיו, Allwood הוא המותג העיקרי שמוכר את ערכות הבית הקטנטנות הללו באמזון, ובאופן לא מפתיע, הן לא זולות. אחת האפשרויות הזולות ביותר היא אחת שכן 113 רגל מרובע הולך על ,350 בלבד. אבל יש אחד שהוא שווה נמכר ביותר מ-,900!

איך אתה רואה לייקים בטינדר

מה מעניין בערכות האלה כשאתה קורא תיאור המוצר הוא שניתן לבנות אותם על ידי שני אנשים תוך שמונה שעות בלבד. כל ערכת תא נוסעים מגיעה גם עם כל חומרי הבנייה והכיוונים שתצטרכו. יש אפילו אפשרות שיכולה לעשות ל חמישה חדרים זָעִיר ח או אם ! בנוסף, רוב האפשרויות הן גם פחות מ-250 רגל מרובע, למקרה שהמקום שלכם מוגבל.

בעוד שהבקתות הקטנטנות הללו יכולות לשמש כמפלט קטן בחצר האחורית, הן לא מגיעות עם חשמל או שירותים, וזו הוצאה נוספת. ואם אתה תוהה בדיוק איך אתה יכול להשתמש בבית הזעיר הזה, ובכן, תיאור המוצר מזכיר שהם אידיאליים כטרקלין בילוי בחצר האחורית, בית הארחה או אפילו משרד ביתי.

באופן מוזר, הבתים הזעירים האלה הם אחד המוצרים המבוקשים ביותר של אמזון כרגע. אז אם יש לכם את המקום, הזמן והכסף, אולי שווה להשקיע, כדי להגשים סוף סוף את חלומות הבית הקטנטנים האלה שלכם.

לִקְנוֹת: Allwood 540 SQF + ערכת קבינה לופט אבלון , 32,990 דולר

קרדיט: אמזון

לִקְנוֹת: ערכת תא נוסעים של Allwood Escape 113 SQF , 5,350 דולר

קרדיט: אמזון

לִקְנוֹת: Allwood Chloe 123 SQF Kit Garden House , 5,990 דולר

קרדיט: אמזון

לִקְנוֹת: ערכת תא נוסעים של Allwood Ranger 259 SQF ו-168 SQF לופט , 19,990 דולר

קרדיט: אמזון

לִקְנוֹת: Allwood Bella Cabin Kit 237 SQF , 19,900 דולר

קרדיט: אמזון

גלידת קטשופ ומיאו

לִקְנוֹת: ערכת תא נוסעים של Allwood Timberline 483 SQF , 34,900 דולר

קרדיט: אמזון

לִקְנוֹת: ערכת תא נוסעים של Allwood Eagle Point 1108 SQF , 49,900 דולר

קרדיט: אמזון

אם אהבת את הסיפור הזה, אולי תרצה לקרוא כיצד הבית החכם הזה בסך 52,000 דולר עשוי לשכנע אותך לעבור סוף סוף לבית קטנטן .