מעמד Baby Yoda Echo Dot קיים, והוא מקסים שלא מהעולם הזה

מעמד Baby Yoda Echo Dot קיים, והוא מקסים שלא מהעולם הזה

הצוות שלנו מוקדש למצוא ולספר לך יותר על המוצרים והמבצעים שאנו אוהבים. אם גם אתה אוהב אותם ומחליט לרכוש דרך הקישורים למטה, ייתכן שנקבל עמלה. המחיר והזמינות כפופים לשינויים.

אם אתה לא יכול לקבל מספיק בייבי יודה, הנה דרך עדינה ומקסימה להוסיף את המהות של דמות מלחמת הכוכבים לבית שלך. אוטרבוקס זה עתה הכריזו על מעמד של Echo Dot שנראה כמו הילד - והוא חמוד כמו כפתור.

זֶה דוכן בייבי יודה עבור ה-Echo Dot מביא את כל החמודות של הפעוט האהוב על האינטרנט בן 50 למכשיר התומך Alexa שלך. המחזיק כולל אוזני יודה ירוקות, שהופכות למעשה את ה-Echo שלך למראה בייבי יודה.המחזיק יוצר במיוחד עבור הדור השלישי של אקו נקודה ואינו תואם את שני הדורות הקודמים. הדוכן ישוחרר ב-20 באוגוסט אך זמין כעת להזמנה מראש.

לִקְנוֹת: Otterbox The Child Stand , 24.95 דולר

קרדיט: אמזון

לא רק שהמעמד בנושא Baby Yoda הוא אביזר חמוד ומוזר, אלא שהוא למעשה מגן על ה-Echo Dot שלך מפני נפילות ובליטות פוטנציאליות עם בסיס מונע החלקה. והמחזיק אפילו לא יעמעם את האודיו, מכיוון שהוא נבנה בהתאמה מדויקת תוך מחשבה על פלט אודיו אופטימלי.

זה נכון שסביר להניח שאתה לא צריך מחזיק כדי לעזור להאריך את אורך החיים של ה-Echo Dot שלך. מכשיר אמזון די יציב ומאובטח בפני עצמו, בניגוד לטלפונים ואלקטרוניקה אחרת תיקי אוטרבוקס בדרך כלל להגן. אבל גורם החמידות של המחזיק הזה הוא לא מהעולם הזה.

אם אתה צריך Echo Dot כדי ללכת עם המחזיק החמוד, בדוק את מכשירי הדור השלישי עבור $49.99 בארבעה צבעים: אבן חול, אפור חום, פחם ושזיף. אתה יכול גם לקבל את ה-Echo Dot עם תכונת שעון אנלוגי תמורת 10 דולר יותר.

לִקְנוֹת: Amazon Echo Dot דור שלישי , 49.99 דולר

קרדיט: אמזון

לִקְנוֹת: Amazon Echo Dot דור שלישי עם שעון , 59.99 דולר

קרדיט: אמזון

עכשיו, רק אם תוכל לשנות את הקול של אלקסה כך שיישמע ממש כמו יודה.

אם אהבת את הסיפור הזה, בדוק את רב המכר הזה של Baby Yoda Funko Pop.