רצועת הדיס של לארי: הנה מי שהטיקטוקר הטיח בשיר החדש שלו

רצועת הדיס של לארי: הנה מי שהטיקטוקר הטיח בשיר החדש שלו

לא ראינו כל כך הרבה אנשים מתבדלים בתוך ארבע דקות מאז הידוע לשמצה של מייקל סקוט צלי המשרד .

כוכב TikTok לאריי, ששמו האמיתי הוא לורנס מריט, הוציא לאחרונה א שיר חדש שנוי במחלוקת בשם Canceled, שבו קרא למספר משפיענים פופולריים על התנהגות רעה (או סתם חשודה).

אני רק רוצה להתנצל מראש על זה. אני כל כך מצטער שהיית צריך לשמוע את זה, הוא אמר ב שורה ראשונה של השיר .היוצרים שהוא הזכיר כוללים ברייס הול , ג'פרי סטאר , גריפין ג'ונסון , ניקיטה דרגון , שיין דוסון , טאנה מונגאו, ג'ייק פול , טוני לופז , נסה בארט, ג'וש ריצ'רדס , נועה בק , שרלי ד'מליו , תומס פטרו , ליל האדי , ג'יימס צ'ארלס , אבא ווסטברוק , איתן וגרייסון דולן ו דוד דובריק .

לרוב, הוא מעליב את חבריו בצחוק. לדוגמה, הוא אמר שטאנה מונגאו מבוטלת כל 5 עד 7 ימי עסקים, וצחק על ההרגל של דיוויד דובריק לחלק טסלים. רבים מהאנשים שהוא מתעלל בו, כמו ברייס הול וג'יימס צ'ארלס, מופיעים למעשה בסרטון.

מצד שני, עם זאת, הוא העלה את העובדה שג'פרי סטאר היה הואשם בשימוש במילה n , והזכיר טענות להתנהגות בלתי הולמת שהושווה נגד טוני לופז.

המעריצים, לרוב, התלהבו מהשיר.

אני לא הולך לשקר אבל לארי - השיר שבוטל הוא דווקא טוב אני אובססיבי לשיר והקטע שהוא אמר 'לא רוצה את העשן הזה אבל לצ'רלי היה ויפ' היה טוב, אחד כתב משתמש בטוויטר .

נא להאזין ל-Canceled by LARRIY ב-YOUTUBE I- כמות ההתקשרות בלתי נסבלת, אמר אחר.

אף אחד לא היה בטוח ממסלול הדיס של לאריי, א כתב משתמש אינסטגרם .

בום, צלוי.

אם נהנית מהסיפור הזה, אולי תאהב גם לקרוא עליו מי הם משתמשי TikTok הפופולריים ביותר.