היזם הזה מאכיל עשרות קופים לא רצויים מדי שבוע

היזם הזה מאכיל עשרות קופים לא רצויים מדי שבוע

Dharmender Kumar הוא יזם בן 38 המתגורר ב-Muzaffarnagar שבאזור אוטר פראדש בהודו. הוא זכה לכינוי חובב קופים בשל זיקתו וחיבתו לקופים מקומיים.

האזור מלא בקופי בר, ​​אבל קומאר לא מפחד. בסרטון למעלה אפשר לראות אותו יושב בשמחה על הארץ עם עשרות מהיצורים הרעבים, מצויד בדלי אדום של חומוס. הקופים מתאספים סביבו כדי לחטוף ביס מאחד המאכלים האהובים עליהם.

לפי מהדורת חדשות , קומאר רוצה להפיץ מודעות לגבי בעלי חיים ולטפל בהם. הוא אומר שמעולם לא היה לו מפגש שלילי עם החיות ומוצא אותם ידידותיים למדי.התאום שלך בעולם

קופים תמיד היו נוכחות באזורים כפריים מסוימים של הודו, לפי מגזין Down to Earth . בשנת 2016, פקידי ממשל מקומיים פרסמו מודעה בעיתון כדי לאסוף רעיונות על איך לנהל את הקופים מבלי לפגוע בהם. על פי הדיווחים, היצורים זרעו הרס על יבולים שהיו שייכים לחקלאים או גנבו מזון מאנשים שסתם נשאו מצרכים.

קיבלנו הרבה תלונות על ההרס שנוצר על ידי הקופים והכלבים. התלונות שזרמו פנימה הפכו לתכונה יומיומית, אמר V.P. Singh Badnore, חבר פרלמנט BJP ויו'ר ועדת בית רג'יה סבהה, ל-Down To Earth בטלפון. עם זאת, לא נהרוג אותם וגם לא נעודד אף אחד להרוג אותם. זה לא 'איום'. זה רק נושא שדורש ניהול.

סקירת שטיפת גוף בעץ התה

ב-Muzaffarnagar, שבו שוכנת קומאר, תושבים מקומיים מעריכים שיש ארבע עד חמש קבוצות, שכל אחת מהן מורכבת מ-15-20 קופים לפחות, שהקשו על חיים לחקלאים ואחרים, לפי Down to Earth.

אולי בגלל זה עבודתו של קומאר חשובה פי כמה, במיוחד כשהוא מדגים כיצד בני אדם יכולים להתקיים בנעימים עם קופי בר שרק מחפשים אוכל.

אם נהנית מהסיפור הזה, אולי תרצה לקרוא עליו שתי היונים שהטילו אימה על טיסה בהודו.