לשמלת המקסי המחמיאה הזו יש יותר מ-2,000 ביקורות נלהבות

לשמלת המקסי המחמיאה הזו יש יותר מ-2,000 ביקורות נלהבות

הצוות שלנו מחויב למצוא ולספר לך יותר על המוצרים והמבצעים שאנו אוהבים. אם גם אתה אוהב אותם ומחליט לרכוש דרך הקישורים למטה, ייתכן שנקבל עמלה. המחיר והזמינות כפופים לשינויים.

כאשר אתה מרגיש שנגמרו לך הרעיונות לגבי מה ללבוש, אתה אף פעם לא יכול להשתבש עם שמלת מקסי. זה נוח, מחמיא ומהווה מצרך נצחי למזג אוויר חם. שלא לדבר על זה, זה אחד הפריטים המגוונים ביותר שאתה יכול להחזיק בארון שלך.

אבל למצוא סגנון שאתה אוהב במחיר שמרגיש סביר יכול לפעמים להיות קשה. למרבה המזל, אלפי קונים ב-Nordstrom Rack עשויים להקל עליך. זֶה 30$ שמלת מקסי של Love Stitch הוא אחד מהכי שמלות פופולריות אתה יכול לקנות באתר, עם כמעט 2,000 ביקורות של חמישה כוכבים.שמלת מקסי ללא שרוולים עם צווארון V. Love Stitch , .97 (מקורי )

קרדיט: Nordstrom Rack

קנה עכשיו

למרות שהשמלה די פשוטה בעיצובה, היא פריט יסוד נהדר שיש בארון הבגדים שלך. לשמלה מחשוף V מלפנים ומאחור, בתוספת רצועות מתכווננות וכיסי צד. בנוסף, הוא מגיע ב-21 צבעים שונים וזמין בגדלים קטנים עד 2X.

מלבד הנוחות של שני כיסי הצד, המבקרים התנפלו גם על החומר הקל של השמלה.

קניתי רק אחד ועכשיו אני מזמין עוד אחד, כתב מבקר אחד. לבשתי את זה במדבר עץ יהושע להסתובבות מזדמנת וזה לא היה שקוף, לדברי המשפחה שלי. קיבלתי צבע כחול כהה יותר. סופר נוח, סופר קל משקל. אהבה אהבה אהבה!

מה זה אל טיק טוק

בין אם אתה צריך מראה לחוף הים או התאמה כדי להשלים את סנדלי האביב שלך, האפשרות הנוחה הזו ראויה למקום בארון שלך.

אם אהבת את הסיפור הזה, בדוק 7 נעלי ספורט לתפוס ממבצע 40 אחוז הנחה של ריבוק .