הפרומו החינמי של Videographer עבור עסקים בבעלות שחור הופך ויראלי

הפרומו החינמי של Videographer עבור עסקים בבעלות שחור הופך ויראלי

של TikToker צילום פרומו מאולתר למטבח מקומי למנגל הפך ויראלי ב-TikTok, מה שעורר עניין עצום בעסק הקטן, בבעלות שחורה.

גבה של ג'ייק , צלם וידאו צעיר בן 20 מלוס אנג'לס, פנה לאחרונה לבעלים של מה של MC בפריס, קליפורניה, ושאל אותם אם הוא יכול לצלם עבורם סרטון פרומו, פרו בונו.

@oneminuteorless

#fyp #עסק בבעלות שחורה #תמיכה #מעברים♬ צליל מקורי - דקה או ללא

הבעלים הסכימו, וסג'ה בהחלט לא אכזבה אותם עם התוצר הסופי - מודעה מעוררת תיאבון, הכוללת צילומים דרמטיים של פריטי התפריט של הדוכן, שצבר מאז 4.8 מיליון צפיות מדהימים, בתוספת טונות של הערות המביעות עניין בדוכן. ביקור בדוכן האוכל.

זה נראה מדהים ונמצא רק 30 דקות ממני; בהחלט הולך לבדוק את זה, משתמש אחד כתבתי .

אני ממש מרחיב ריר מזה, אמר אַחֵר.

זה באמת נראה אש, כתבתי שליש.

Ceja, סטודנט באוניברסיטת גרנד קניון שהתעניין בוידאווגרפיה כחטיבת ביניים בתיכון, אמר ל-Getgrassroots שהוא לימד את עצמו את היסודות של וידאו ב-YouTube ואז חסך כסף על ידי עבודה בכמה עבודות מוזרות כדי לרכוש ציוד מצלמה משלו.

הוא אמר שהוא קיבל השראה לראשונה לחקור את TikTok כאמצעי לחלוק את האמנות שלו בגלל הצלם אלכס סטמפלבסקי , שהתפרסם בפלטפורמה באמצעות צילומי הצילום המאולתרים שלו עם זרים.

Ceja החלה לפרסם ולהתנסות בפורמטים דומים בסגנון גלוי, ובסופו של דבר ראתה הצלחה עם א סרטון שצילם עם שכן , אחד מהלהיטים הויראליים הראשונים שלו שצבר למעלה מ-271,000 צפיות.

בעוד Ceja המשיך ליצור תוכן, מגיפת הקורונה אחזה בעולם ממש כשצלם הווידאו התקרב לשנתו האחרונה בקולג', והותירה אותו מרגיש אבוד ומחפש הזדמנויות חדשות ומוצאים יצירתיים.

לאחר מותו של ג'ורג' פלויד והמחאות שלאחר מכן נגד אכזריות המשטרה כלפי אנשים שחורים בארה'ב, Ceja אמר לוויזלרן שהוא נאלץ למצוא את הדרך שלו לעזור להרים קהילות שוליות. עם המשימה הזו בראש, הוא שם את הכוונת שלו להעלאת עסקים בבעלות מיעוטים באמצעות הפלטפורמה שלו ב-TikTok.

והתוצאות היו מרהיבות.

ביולי, Ceja צילם סרטון פרומו עם מוכר פירות שהפך לוויראלי בהיקף של 3.2 מיליון צפיות. באותו חודש, א מיני פרסומת שצילם עבור דוכן טאקו מקומי קיבל 4.4 מיליון צפיות (לאחר ניסיון כושל לצלם פרומו דומה בצ'יפוטלה.) ואז שוב, באוגוסט, הוא ראה הצלחה דומה עם הסרטון שלו של MC's Que.

@oneminuteorless

#fyp #fyp #btsphotography #אתגר דיוקן #btsphoto #יְצִירָתִי #מעברים #נְגִיפִי #פרי #וידאווגרפיה #אהבה אחת לב אחד #אמת אותי #בשבילך #תמיכה

♬ צליל מקורי - דקה או ללא

החלק הכי טוב? כל שיווק הגרילה שלו עבור העסקים הקטנים האלה נעשה בחינם.

בעוד צלם הווידיאו ממשיך בדרכו להתבלטות, Ceja אומר שהוא ימליץ למי שמחפש להתחיל עם וידאו או ב-TikTok פשוט לקפוץ וליצור ולהימנע מלהמציא תירוצים.

אנשים נקלעים לרעיון שאנחנו לא כל כך מוכשרים, הוא אמר לוויזלרן. אפילו האנשים המצליחים ביותר לא יודעים מה הם עושים. הם בטוחים בעצמם והם לומדים.

אם נהנית מהסיפור הזה, קרא על היפי פוטר, משפיע על קבלת גוף בן 24 שהוא שמש טהורה.